Biuro Usług Księgowych i Audytorskich W&D Sp. z o.o.

Praca

Nasze biuro jest rzetelnym i wiarygodnym pracodawcą. Osoby zatrudniane pracują u nas w sposób legalny z zachowaniem obowiązujących przepisów i standardów pracy. Od kilkunastu lat współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy w Raciborzu. W tym czasie wielokrotnie uczestniczyliśmy w programach skierowanych zarówno do młodych pracowników (pierwsza praca) jak również promujących zatrudnienie w grupie wiekowej 35+. 
 
Osoby zatrudnione w naszej firmie tworzą przyjacielski i kompetentny zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na sprawną realizację obsługiwanych procesów umożliwiając jednocześnie samokształcenie i podnoszenie własnych kompetencji zawodowych. W naszej firmie szanujemy siebie nawzajem oraz swój czas pracy i czas wolny. Każdy pracownik ma możliwość indywidualnego dopasowania swoich godzin pracy tak aby łatwiej pogodzić swoje życiowe obowiązki.  
 
Pomimo tego, że w chwili obecnej nie posiadamy wolnych miejsc pracy to zachęcamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@bukia.eu z dopiskiem „PRACA”. W ten sposób Twoje CV znajdzie się w naszej bazie, która pozwoli nam się z Tobą skontaktować kiedy będziemy szukać osób z Twoimi umiejętnościami i profilem zawodowym - możliwe, że skontaktujemy się z Tobą szybciej niż myślisz.